"مجتمع آموزشی دانش" در سال 1368 با مدیریت دکتر نجف رستگار تاسیس شد. این مجموعه از سال 1368 تا به امروز در مقطع دبیرستان (دوه اول و دوم) دایر می باشد. دبیرستان این مجموعه به منظور رفاه حال دانش اموزان دارای دو حیاط مجزا می باشد. از امکانات این مجموعه میتوان به سالن غذاخوری، نمازخانه، آزمایشگاه و زمین چمن مصنوعی اشاره کرد. در این مجتمع آموزشی؛ خدمات آموزشی در هر سه رشته ریاضی؛ تجربی و انسانی با کادر دبیران مجرب ارائه می شود. این مجموعه از 22 کلاس درسی تشکیل شده که حداکثر تعداد دانش آموزان در آن 20 نفر می باشد. برگزاری اردوهای تفریحی- آموزشی از دیگر مزایای این مجموعه بوده که برای ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی دانش آموزان ضروری است.

پیش دبستان و دبستان(دوره اول و دوم) این مجموعه نیز از سال 1395 با مدیریت خانم دکتر سینایی مشغول به ارائه خدمات آموزشی می باشد. دبستان و پیش دبستان مجتمع آموزشی دانش متشکل از دو حیاط مجزا می باشد. دانش آموزان پایه های تحصیلی به تفکیک پایه در زنگ های تفریح مجزا؛ به منظور رسیدگی بیشتر معاونین؛  در حیاط حضور می یابند. دبستان و پیش دبستان این مجموعه دارای 11 کلاس در دو طبقه و یک سایت کامپیوتری می باشد. هم اکنون کلاس های هنر، سفال، چرتکه، کامپیوتر و نجوم به عنوان فوق برنامه به دانش آموزان ارائه می شود.

در حال حاضر 600 دانش آموز  در مقاطع مختلف(پیش دبستان؛ دبستان و دبیرستان) مشغول به تحصیل می باشند. کادر آموزشی این مدرسه شامل 100 معلم در مقاطع تحصیلی دبستان و دبیرستان می باشد.